***FACEBOOK FANS***

PRODUKT

Hrací koberec pre deti, kusové koberce, detské koberce, hrací koberec, koberec cesty, koberce pre deti

detské koberce, detský koberec, koberec cesty, koberec pre deti, kusové koberce, kvetinové koberce, koberce jednofarebné

dětské koberce, dětský koberec, koberec silnice, koberec pro děti, kusové koberce, květinové koberce, koberce jednobarevné,

Hrací koberec pro děti, kusové koberce, dětské koberce, hrací koberec, koberec silnice, koberce pro děti

Baba szőnyegek gyerekeknek, Játék szőnyeg gyerekeknek, szőnyegek gyerekeknek, Fürdőszoba szőnyeg , Padlószőnyeg, Szőnyeg, Rongyszőnyeg


Detské hracie koberce

Detské hracie koberce

Vaše deti sa nebudú už nikdy nudiť. Mäkké a pohodlné detské hracie koberce s množstvom ciest a roztomilých zvieratiek je skvelým doplnkom do detskej izby a poslúži ako skvelá hračka aj učebná pomôcka pre Vaše ratolesti, ktoré sa zabavia na dlhé hodiny.


Detské hracie koberce ako napríklad koberec cesty s krásnym motívom ciest poteší každého malého nezbedníka. Detské kusové koberce sú skvelým "domácim ihriskom" s perfektnou hracou plochou. Rozvíjajú myseľ a otvárajú priestor k novým hrám pre tých najmenších.

 

Detský koberec Farma


Vaše deti sa nebudú už nikdy nudiť. Mäkký a pohodlný hrací koberec s množstvom ciest a roztomilých zvieratiek je skvelým doplnkom do detskej izby a poslúži ako skvelá hračka aj učebná pomôcka pre Vaše ratolesti, ktoré sa zabavia na dlhé hodiny.


Môžu spoznávať nové zvieratkáako húsky, sliepočky, koníky, kravičky a iné. Tiež môžu zisťovať, ktoré zvieratko čo potrebuje na papanie.

Koberec môže byť v rôznych rozmeroch:   

  • 133 x 165 cm
  • 140 x 200 cm
  • 80 x 120 cm
  • 95 x 200 cm

Cena od: 9,39 €

                    

 

Detský koberec Safari zvieratká

 

Detské kusové koberce sú vlastne takým "domácim ihriskom" s ideálnou hracou plochou. Rozvíjajú fantáziu a otvárajú priestor k mnohým hrám.

 

Prednosťou tohto hracieho koberca je ultra mäkký materiál, ktorý je príjemný a hebký na dotyk. Koberček je ohybný a hrejivý. Jeho zadná strana je protišmyková.

 

Rozmer koberca: 76 x 117 cm

Materiál: 100% polyester


Cena od: 16,99 €

                    

Detský koberec cesty a Cars, 95 x 133 cm

 


Detský koberec cesty s obľúbeným motívom Cars poteší každého malého nezbedníka. Detský koberec je ideálny na hranie s autíčkami a organizovanie automobilových závodov. Vaše ratolesti si s týmto detským kobercom určite užijú veľa zábavy.


Cena od: 9,39 €

                    

 

Detský koberec Kids 420 Lila

 


Hrací koberec pre deti je veselý a hravý koberec, ktorý oživí svojím motívom a farbou každú detskú izbu presne tak, ako to má v detskej izbičke byť. Detský koberec kids je vyrobený zo 100% polypropylénu Friz. Koberec Kids je lemovaný.

Koberec môže byť v rôznych rozmeroch:  
  • 120 x 170 cm
  • 80 x 150 cm

Cena od: 35,89 €

                    

 

Hrací koberec pre deti, kusové koberce, detské koberce, hrací koberec, koberec cesty, koberce pre deti

 

TOPlist