***FACEBOOK FANS***

PRODUKT

Hrací koberec pre deti, kusové koberce, detské koberce, hrací koberec, koberec cesty, koberce pre deti

detské koberce, detský koberec, koberec cesty, koberec pre deti, kusové koberce, kvetinové koberce, koberce jednofarebné

dětské koberce, dětský koberec, koberec silnice, koberec pro děti, kusové koberce, květinové koberce, koberce jednobarevné,

Hrací koberec pro děti, kusové koberce, dětské koberce, hrací koberec, koberec silnice, koberce pro děti

Baba szőnyegek gyerekeknek, Játék szőnyeg gyerekeknek, szőnyegek gyerekeknek, Fürdőszoba szőnyeg , Padlószőnyeg, Szőnyeg, Rongyszőnyeg


Detský koberec cesty

Úvod Detské koberce pre detiDetský koberec cesty

Detský koberec cesty

Detský koberec cesty - sú vhodné ako pre najmenšie batoľatá, tak aj pre väčšie deti. Veľkou výhodou je ich ponuka pestrých farieb. Cesticky a stavby doslova vymyslia deťom plno nových hier a zábavy. Rozšíria im ich fantáziu a povzbudia myseľ. Koberec cesty sú z mäkkého materiálu, ktorý je ohybný, hrejivý, jeho rubová strana je protišmyková.

Detský koberec vzor Cesty je krásnym a zábavným doplnkom pre deti. Jeho jedinečný vzor je plný živých farieb a tvarov, ktoré vytvárajú príjemnú atmosféru pre deti. Jeho hrubá textúra je veľmi pohodlná a ľahko sa udržiava, čo z neho robí ideálnu voľbu pre vašu detskú izbu. Môžete ho ľahko prispôsobiť farebnou schémou vašej izby a pridať do nej trochu zábavy. Tento koberec je ideálny pre deti, ktoré radi objavujú svoje okolie.

Koberec cesty Koberec cesty

Cena od: 29,99 €


Koberec cesty


Koberec cesta

Koberec cesta - sú vhodné ako pre najmenšie batoľatá, tak aj pre väčšie deti. Veľkou výhodou je ich ponuka pestrých farieb. Cesticky a stavby doslova vymyslia deťom plno nových hier a zábavy. Rozšíria im ich fantáziu a povzbudia myseľ. Koberec cesty sú z mäkkého materiálu, ktorý je ohybný, hrejivý, jeho rubová strana je protišmyková.

Koberec cesta Koberec cesta

Cena od: 37,79 €


Koberec cesty


Detský koberec Ultra Soft Farma, 95 x 145 cm 

 

Detský koberec Ultra Soft Farma, 95 x 145 cm

Cena od: 37,79 €

              

Detský koberec mesto, 76 x 117 cm 

Detský koberec mesto, 117 x 76 cm

Cena od: 16,99 €

              

Detský koberec svet, 76 x 117 cm 

Detský koberec svet, 117 x 76 cm

Cena od: 16,99 €

              


Detský koberec Ultra Soft Zámok

Detský koberec Ultra Soft Zámok

Cena od: 33,99 €

              


Detský koberec Ultra Soft Pláž

Detské koberce Ultra Soft pláž

Cena od: 37,79 €

              

Detský koberec Ultra Soft Stavba, 95 x 145 cm

Detský koberec Ultra Soft Stavba, 95 x 145 cm

Cena od: 29,99 €

              

Detsky koberec Kids Lila

Detský koberec Kids Lila

Cena od: 35,89 €

              

Detský koberec Kids 420 White

Detský koberec Kids 420 White

Cena od: 35,89 €

              

Detský koberec Kids White

Detský koberec Kids 410 White

Cena od: 35,89 €

              

Detský koberec City life

Detský koberec Kids Lila

Cena od: 9,39 €

              

Detský koberec Tiger hnedý, 50 x 85 cm

Detský koberec Kids Lila

Cena od: 14,99 €

              

Detsky koberec Farma

Detský koberec Farma

Cena od: 9,39 €

              

Detský koberec safari

Detský koberec Safari

Cena od: 16,99 €

              

Detský koberec Cars cesty

Detský koberec Cars cesty

Cena od: 18,99 €

              

Detský koberec morský svet

Detský koberec Morský svet

Cena od: 16,99 €

               

Koberec do detskej izby

Izba pre vaše dospievajúce dieťa je jednou z tých izieb, ktoré si pri plánovaní usporiadania vyžadujú oveľa viac úsilia. Dobré plánovanie miestnosti by malo poskytnúť miesto pre pohodlné štúdium a relaxáciu v miestnosti pre mládež. Pri zariaďovaní miestnosti nezabudnite dokončiť podlahu.


Koberec do detskej izby by mal byť vyrobený z prírodného materiálu, pretože je bezpečnejší pre deti. Mal by mať priedušnú štruktúru, aby sa v ňom nehromadil prach. Zároveň by malo mať hladký povrch bez ostrých hrán, ktoré by mohli spôsobiť zranenia. Farba koberca by mala byť jasná a svetlá, aby sa deti necítili depresívne a aby bola izba svetlá. Koberce v detskej izbe sa často čistia, takže je dôležité, aby bol ľahko udržiavateľný.


Detská izba je miesto v dome, ktoré je štýlovo oddelené

Izba vášho tínedžera má úplne iné pravidlá ako zvyšok domu. Štýl je tu vhodný pre daného teenagera. V jeho dekorácii majú veľký význam rôzne drobnosti, plagáty a iné suveníry (všetky sú mimoriadne dôležité zo sentimentálnych dôvodov), ale aj farba stien, nábytku a koberca. Koberce pre mládež sú dôležitým prvkom vybavenia izby, ktorý dopĺňa štýl izby tínedžera, umožňuje mu cítiť sa v ňom pohodlne a výnimočne. Najobľúbenejším a najčastejšie vyberaným kobercom mládeže je huňatý koberec. Vyznačuje sa dlhým a nadýchaným vlasom, živou farbou, efektným dizajnom a širokou škálou farieb. Mladé huňaté koberce sa hodia do každého interiéru. Sú dosť ťažké, takže sa pri chôdzi nešmýkajú po podlahe. Okrem všetkých praktických a vizuálnych výhod huňatého koberca je to pri upratovaní poriadna výzva. Koberec treba z času na čas potriasť, aby ste ho zbavili nečistôt z dlhého vlasu.


Detská izba je miesto v dome, ktoré je štýlovo oddelené a určené pre deti. Môže to byť izba pre jedno dieťa alebo pre súrodencov. Detská izba sa obyčajne skladá zo štandardných nábytkových prvkov, ako sú postele, skrine a stoly, ale tiež zahŕňa hračky, knihy a obrazy. Ďalšími bežnými prvkami sú hračky, hracie deky, farbiace stránky a iné veci, ktoré môžu byť užitočné pre deti. V detskej izbe môžu byť tiež detské pohovky a kreslá, aby dieťa mohlo vedieť relaxovať alebo si hrávať so svojimi hračkami. Detská izba je tiež dobre vybavená technickou výbavou pre dieťa. To zahŕňa počítače alebo tablety s príslušným softvérom na hry a učenie sa. Niektorí rodičia tiež pridávajú televízory do detskej izby so videohrami a filmami pre deti. Detské izby sa obvykle farbia farebne, aby bola atraktívna pre deti a zapadala do ostatných častí domu.Rôzne ceny a široký rozsah kvality

Takáto škála cien, kvality a množstvo vzorov a farieb detských kobercov poteší vás aj vaše dieťa (bez ohľadu na jeho vek). Vezmite svoje dieťa na skutočnú cestu do úžasného sveta tvarov, vzorov a farieb. Vyberte si z hladkých, jasných alebo tlmených farieb pre tínedžerov alebo efektných vzorovaných kompozícií, ktoré oživia tínedžerskú izbu. Pre mladších tínedžerov sa budú hodiť koberce s motívmi rozprávkových zvieratiek alebo geometrickými vzormi, ktoré zmenia obyčajnú zábavu na veľké dobrodružstvo. Rôznorodá štruktúra ich povrchov vynikajúco podnecuje predstavivosť a uspokojuje zvedavosť každého mladého objaviteľa.


Módny dizajn na moderných materiáloch

Pre najmenšie batoľatá budú najlepšie mäkké a nadýchané (a nevyhnutne hyperalergické) koberce, ktoré zaručia bezpečnosť batoľaťa pri jeho prvých krokoch. Takýto koberec tiež umožní batoľaťu hrať sa bez strachu z odrenín alebo modrín. Pre staršie dieťa sa oplatí vybrať koberec s primeraným vzorom, ktorý bude spĺňať požiadavky a dokonale ladiť s nestálym vkusom tínedžera. Módny dizajn, použitie moderných materiálov vyhovie vkusu a zapadne do kráľovstva mladosti. Koberce pre mládež sa vyznačujú vysokou kvalitou materiálu, ako aj jednoduchou údržbou - ktorá funguje aj po veľmi intenzívnom používaní mladým človekom.


Nadčasové riešenia

Koberce pre mládež, ako modernistické doplnky v dosť výrazných farbách, sú nadčasovým riešením, vďaka ktorému bude ľahké zariadiť tínedžerskú izbu. Vhodne vybraný koberec dodá interiéru individuálny charakter a dokonca aj trochu rebelský (ako je u tínedžerov zvykom). Predovšetkým však dotvorí priestor, v ktorom sa bude váš potomok cítiť pohodlne a bezpečne. Medzi aktuálne kraľujúcimi šedými, zelenými, červenými a tlmenými žltými sú obľúbené aj zvieracie a rastlinné motívy používané ako vzory kobercov. Tiger, sova alebo zebra dodajú interiéru tínedžera jedinečný, originálny charakter a podnietia jeho fantáziu.

TOPlist