***FACEBOOK FANS***

PRODUKT

Hrací koberec pre deti, kusové koberce, detské koberce, hrací koberec, koberec cesty, koberce pre deti

detské koberce, detský koberec, koberec cesty, koberec pre deti, kusové koberce, kvetinové koberce, koberce jednofarebné

dětské koberce, dětský koberec, koberec silnice, koberec pro děti, kusové koberce, květinové koberce, koberce jednobarevné,

Hrací koberec pro děti, kusové koberce, dětské koberce, hrací koberec, koberec silnice, koberce pro děti

Baba szőnyegek gyerekeknek, Játék szőnyeg gyerekeknek, szőnyegek gyerekeknek, Fürdőszoba szőnyeg , Padlószőnyeg, Szőnyeg, Rongyszőnyeg


Moderná detská izba

Úvod Detská izba

Detská izba pre deti a tínedžerov

Zariadiť detskú alebo mládežnícku izbu je skutočnou výzvou. A nejde len o to, že deti a tínedžeri sú obzvlášť vyberaví. Takáto miestnosť zvyčajne vykonáva niekoľko funkcií súčasne. Práve tu sa váš potomok učí, odpočíva, hrá a spí. Preto je detský nábytok veľmi často multifunkčný. Sú ideálne do miestnosti, ktorá nie je príliš veľká. Takto bude možné meniť účel daného priestoru v závislosti od dennej doby. Môžete si napríklad kúpiť poschodovú posteľ so vstavaným písacím stolom. Ak si dobre vyberiete, nebudete musieť výbavičku pre bábätko meniť každý rok.Naša predajňa dokonca ponúka nábytok do detskej izby, ktorý rastie s vaším dieťaťom. Aký by mal byť nábytok do detskej izby? V prvom rade sa ľahko používa, je funkčný a pre dieťa bezpečný, nie len pekný. Mali by tiež stimulovať vývoj vášho dieťaťa. Mnoho ľudí upadne do víru nákupov nábytku bez toho, aby sa pozreli, či modely nábytku, ktoré si vyberú, majú viac výhod ako jednu – že sú očarujúce. To platí najmä pri výbere detského nábytku pre dievčatá. To isté platí pre mládežnícky nábytok. V prípade druhého menovaného by malo byť dospievajúcemu umožnené zúčastniť sa ich výberu. Nábytok, ale aj celá izba tínedžera má čo povedať o jeho životnom štýle a bytí. Preto nemôže ísť o aranžmán prevzatý priamo z najnovšieho katalógu interiérov.
Izba tínedžera je akýmsi útočiskom dospievajúcich. Nábytok pre mladých, ktorý v ňom má byť, ako aj celý aranžmán, by mal osloviť predovšetkým vás, nie vás, ale vášho potomka. To je veľká zmena oproti nábytku do detskej izby, pri ktorého výbere vaše dieťa veľmi neprekážalo. Tínedžer sa určite pobije o svoj názor na výber nábytku a doplnkov. Všetko preto, že mladý človek chce týmto spôsobom prejaviť svoju nezávislosť. Nechajte ju to urobiť. Našťastie v našej ponuke nájdete nábytok pre tínedžerov, ktorý určite osloví rodičov aj deti.

 

Moderná detská izba

Zariadenie detskej izby pre Vaše malé aj väčšie ratolesti si vyžaduje premyslené kroky a nápady, tak aby sa dieťa cítilo príjemne ako v bavlnke. Doplnky do detskej izby dnes sú naozaj rôzne a fantázii sa medze nekladú.


Či už chcete pre dievčatko ružovú postielku s ružovými obliečkami, ružový detský koberec, ornamenty na stenu, alebo samolepiace 3D motýliky na stenu, to všetko záleží len na Vašich nápadoch a finančných možnostiach.
 


Nábytok do detskej izby


V prvom rade by ste mali dbať na kvalitu a funkčnosť detskej izby. Nábytok do detskej izby a väčšie časti zariadenia izby by mali byť vyrobené z kvalitných materiálov, ošetrené ekologickým a zdraviu nezávadným náterom. Textilné doplnky by mali byť vyrobené prevažne z bavlny, prípadne v kombinácii s polyesterom a elastanom.  

Moderné detské izby ponúkajú výber z mnohých štýlov i farieb, ktoré vyčaria ten pravý detský úsmev na tvári.

TOPlist