***FACEBOOK FANS***

PRODUKT

Hrací koberec pre deti, kusové koberce, detské koberce, hrací koberec, koberec cesty, koberce pre deti

detské koberce, detský koberec, koberec cesty, koberec pre deti, kusové koberce, kvetinové koberce, koberce jednofarebné

dětské koberce, dětský koberec, koberec silnice, koberec pro děti, kusové koberce, květinové koberce, koberce jednobarevné,

Hrací koberec pro děti, kusové koberce, dětské koberce, hrací koberec, koberec silnice, koberce pro děti

Baba szőnyegek gyerekeknek, Játék szőnyeg gyerekeknek, szőnyegek gyerekeknek, Fürdőszoba szőnyeg , Padlószőnyeg, Szőnyeg, Rongyszőnyeg


Plachty do postielky

Úvod Plachty do postielky
 

Plachty do postielky

Zložili sme pre vás náhľad ponuky a kategórie, ktorú riešila určite každá mamička. Ponúkneme vám niekoľko tipov a vzorov aké farebné a rôzne môžu byť detské plachty do postielky.  Vybrali sme pre vás tie najpredávanejšie a najkrajšie v priemernej cenovej hladine.

 

Kvalitné detské plachty do postielky vyrobené z froté alebo bavlny, kde práve kvalitné spracovanie zaručuje stálosť farieb a vzorov na detských prestieradlách. Spoločným znakom pre detské plachty do postielky je praktická guma po celom obvode, ktorá zabraňuje zhrňovaniu a zabezpečí aby bola plachta vždy správne napnutá na matrac a pripravená na spánok. Detské plachty do spotielky sú v rôznych farebných kombináciách, ktoré môžete pohodlne zladiť s ostatným posteľným prádlom. Kvalitná výroba a šitie ušetrí vaše peniaze a zaručí stálosť farieb aj pri viacnásobnom používaní a praní.

 

Ak nakupujete detské plachty do postielky, mali by ste vedieť…

  • väčšina detských prestieradiel je ušitá z froté alebo z 100% bavlny
  • po obvode majú kvalitnú gumu pre rovnomerné rozloženie na matrac
  • kvalitné modely vydržia mnohonásobné pranie
  • kvalitná tlač vzorov nevybledne od slnka a prania
  • spánok v bavlnených a froté prestieradlách je prospešný pre zdravie vášho dieťatka


Trend pokročil aj v plachtách do postielky

Dnes už je kúpa detských prestieradiel jednoduchšia ako kedysi. Čo v minulých desaťročiach dostávali nevesty do vena, a používali ďalšie desaťročia, dnes je ponuka väčšia a trendy si vyžadujú aj niečo iné ako len bielu farbu na prestieradlách. Trendom sú nové kvalitné materiály a technologické postupy. Doba lacných menej kvalitných čínskych prestieradiel je tiež dávno preč a na rad prišla kvalita za rozumnú cenu.

 

5 najpredávanejších detských prestieradiel:

Prehustená ponuka detských prestieradiel nejednej mamičke komplikuje výber plachty do postielky. Preto sme sa zamerali len na tie najkrajšie a predstavíme vám najpredávanejšie detské plachty na matrac, ktoré v detskej postielke určite vyniknú. Kvalitné, vyrobené zo 100% bavlny alebo froté, vhodné pre tých najmenších na ktorých nám najviac záleží. Pri fotke sú detailné informácie o produkte.

 

Detské jersey prestieradlo, biela, 60 x 120 cm

 

Hladké a pevné prestieradlo do detskej postielky je vyrobené zo 100% bavlny. Vďaka svojej pružnosti sa hodí na takmer všetky tipy matracov až do 15cm. Naťahovacie úchyty zabránia zhrňovaniu a zabezpečia aby bola plachta v postielke vždy perfektne napnutá a hladká.

 

 

Veľkostné varianty: 2 veľkosti

60 x 120 cm
70 x 140 cm 

Parametre a špecifikácia
Parametre a špecifikácia
Farba:     biela
Gramáž:     135 g/m2
Materiál:     100% bavlna
Typ postele:     detská postieľka
Veľkosť:     60 x 120 cm


Detské bavlnené prestieradlo Ľadové kráľovstvo Frozen duo sisters, 90 x 200 cm

 

Perfektné prestieradlo s motívom rozprávkových postavičiek postielky je vyrobené zo 100% bavlny. Vďaka vysokej pružnosti sa hodí na takmer všetky tipy matracov až do 25cm. Prestieradlo má po obvode praktickú gumu, ktorá zabezpečí že sa posteľná plachta nezhŕňa a je počas používania správne napnutá.

 

 

 

 

Veľkostné varianty:

90 x 200 cm

 


Parametre a špecifikácia
Farba:     ružová
Materiál:     100% bavlna
Odporúčané pranie:     40 °C
Rozprávkový motív:     Ľadové kráľovstvo
Typ postele:     jednolôžko štandard
Veľkosť:     90 x 200 cm


Detské froté prestieradlo, biela, 60 x 120 cm

Perfektné froté prestieradlo v krásnych farbách, v ktorom sa príjemne spí všetkým deťom. Je vyrobené z jemnej bavlny o gramáži, čo zaručuje že prestieradlo drží tvar a nestráca farbu. Vďaka vysokej pružnosti sa hodí na takmer všetky tipy matracov až do 15cm. Prestieradlo má naťahovacie úchyty, ktoré zabezpečia, že sa posteľná plachta nezhŕňa a je počas používania správne napnutá.


Veľkostné varianty:

60 x 120 cm
70 x 140 cm

 

Parametre a špecifikácia
Farba:     biela
Gramáž:     160 g/m2
Materiál:     82 % bavlna, 18 % polyester
Typ postele:     detská postieľka
Veľkosť:     60 x 120 cm


 

Detské bavlnené prestieradlo Cars 3, 90 x 200 cm


Perfektné bavlnené prestieradlo s krásnym motívom autíčok, v ktorom sa príjemne spí všetkým deťom, no hlavne chlapcom. Je vyrobené zo 100% bavlny, čo zaručuje že prestieradlo drží tvar a nestráca farbu. Vďaka vysokej pružnosti sa hodí na takmer všetky tipy matracov až do 25cm. Prestieradlo má po obvode praktickú gumu, ktorá zabezpečí, že sa posteľná plachta nezhŕňa a je počas používania správne napnutá.


Veľkostné varianty:

90 x 200 cm
 


Parametre a špecifikáciaFarba:     mix farieb
Materiál:     100% bavlna
Odporúčané pranie:     40 °C
Rozprávkový motív:     Cars
Typ postele:     jednolôžko štandard
Veľkosť:     90 x 200 cm 

Detské bavlnené prestieradlo Ľadové kráľovstvo Frozen, 90 x 200 cm

 

Perfektné bavlnené prestieradlo s krásnym motívom a rozprávkovými postavičkami Annou a Elsou z obľúbeného animovaného seriálu Frozen. Je vyrobené zo 100% bavlny, čo zaručuje že prestieradlo drží tvar a nestráca farbu. Prestieradlo má po obvode praktickú gumu, ktorá zabezpečí, že sa posteľná plachta nezhŕňa a je počas používania správne napnutá.

 


Veľkostné varianty:

 

90 x 200 cm

 

 

 

Parametre a špecifikácia

 

Farba:     ružová
Materiál:     100% bavlna
Rozprávkový motív:     Ľadové kráľovstvo
Typ postele:     jednolôžko štandard
Veľkosť:     90 x 200 cm


TOPlist