***FACEBOOK FANS***

PRODUKT

Hrací koberec pre deti, kusové koberce, detské koberce, hrací koberec, koberec cesty, koberce pre deti

detské koberce, detský koberec, koberec cesty, koberec pre deti, kusové koberce, kvetinové koberce, koberce jednofarebné

dětské koberce, dětský koberec, koberec silnice, koberec pro děti, kusové koberce, květinové koberce, koberce jednobarevné,

Hrací koberec pro děti, kusové koberce, dětské koberce, hrací koberec, koberec silnice, koberce pro děti

Baba szőnyegek gyerekeknek, Játék szőnyeg gyerekeknek, szőnyegek gyerekeknek, Fürdőszoba szőnyeg , Padlószőnyeg, Szőnyeg, Rongyszőnyeg


Detské deky

Úvod Detské deky
 

Detské deky

Vytvorili sme pre vás niekoľko tipov pre doporučenie ak náhodou hľadáte detské deky pre vaše dieťatko. V nasledujúcom zozname sú detské deky, ktoré boli ohodnotené ako naobľúbenejšie a najpredávanejšie. Z toho dôvodu je to vlastne taký "vícuc" toho najlepšieho čo je IN, čo sa nosí a predáva sa v primeranej cenovej hladine.

 

Deky pre novorodencov

Kvalitné detské deky pre novorodencov sú vyrábané z jemného a mäkkého mikrovlákna, ktoré je šetrné aj k jemnej detskej pokožke. Jemná a nadýchaná deka pre novorodencov prinesie maximálne pohodlie pri dennom  odpočinku, ako aj pri poobednom spánku. Deka je ľahká a preto je vhodná aj na ľahké prikrytie novorodenca pri jeho spánku.


Teplá detská deka

Táto kategória zahŕňa viacero druhov deských dek, ktoré poznáme už z počutia alebo reklamy, televízie, či internetu. Určite každý z nás už počul označenie fleecová deka, ktorá je jednoduchá na údržbu, vďaka materiálu sa nekrčí a naozaj rýchlo schne.

Všetky tieto deky sú vhodné či už do kočíka alebo do postielky. Veľmi časté je dnes aj využitie v autosedačke, alebo vo vajíčku pre teplú prepravu dieťatka.

Detské deky sú v rôznych farebných kombináciách, ktoré môžete pohodlne zladiť s ostatnými doplnkami ako posteľné plachty alebo obliečky. Dnešná už kvalitná výroba a šitie ušetrí vaše peniaze a zaručí spokojnosť s kúpeným výrobkom.

 

Ak nakupujete detské deky, určite by ste mali vedieť…

  • väčšina detských dek je vyrobená z mikrovlákna
  • po obvode bývajú obšité kôli strapkaniu
  • farebné modely vydržia mnohonásobné pranie
  • kvalitná tlač vzorov nevybledne od slnka a prania
  • spánok v dektskej deke je príjemný aj pre najmenších

Nový smer v detkých dekách je už aj u nás

Pri kúpe detskej deky dnes máme na výber nespočetne veľa možností. Ich výber je však ťažší ako kedysi. V minulých dobách bolli v ponuke fleece deky väčšinou jednofarebné, ak aj nejaký vzor bol v ponuke, nebol až tak farebne pestrý akoje to možné dnes. Trendom sú nové kvalitnejšie materiály a technologické postupy.

 

TOP najpredávanejšie detské deky

Zamerali sme sa len na tie najkrajšie a predstavíme vám najpredávanejšie detské deky, ktoré v detskej postielke určite vyniknú. Kvalitné, vyrobené z najlepšieho mikrovlákna, vhodné pre tých najmenších na ktorých nám najviac záleží. Pri fotke sú detailné informácie o produkte.


 

Detská deka Krtko, 100 x 150 cm

Perfektná detská deka, ktorá nikdy nestarne. Fleecová deka pre milovníkov klasických rozprávok, ktorými vašim deťom určite zpríjemníte deň. Detská deka je vyrobená z mäkkého fleecu.

 


Veľkostné varianty:

 

100 x 150 cm

 

 

 

 

 

 

Parametre a špecifikácia

Farba:     mix farieb
Materiál:     100% polyester
Odporúčané pranie:     40 °C
Rozprávkový motív:     Krtko
Veľkosť:     100 x 150 cm


 

Detská deka Fynn Farma, 75 x 100 cm

 

Veselá mäkká deka pre najmenších so zvieratkami z farmy. Kvalitné prevedenie ale aj mäkkosť deky ocenia nielen mamičky ale aj detičky. Veľmi jemné mikrovlákno zabezpečí príjemný detský spánok.

 

 

 

Veľkostné varianty:

75 x 100 cm

 

 

 

 

 

 

Parametre a špecifikácia

 

Farba:     mix farieb
Gramáž:     480 g/m2
Materiál:     100% polyester
Rozmery:     75 x 100 cm

 

 

Detská deka Fynn Teddy bear, 75 x 100 cm

 

Krásna detská deka Fynn Teddy pre najmenších vyrobená z jemného mikrovlákna, ktorá zvládne opätovné množstvo vypraní a zachová si svoj vzhľad a farebnú sýtosť. Kvalitné prevedenie ale aj mäkkosť deky ocenia nielen mamičky ale aj detičky. Veľmi jemné mikrovlákno zabezpečí príjemný detský spánok.

 


Veľkostné varianty:

75 x 100 cm

 

 

 

 

Parametre a špecifikácia

Farba:     ružová
Gramáž:     480 g/m2
Materiál:     100% polyester
Rozmery:     75 x 100 cm


 

Detská deka Korall micro Žirafa, 75 x 100 cm

Krásna detská jednofarebná deka pre najmenších vyrobená z jemného mikrovlákna, ktorá zvládne opätovné množstvo vypraní a zachová si svoj vzhľad a farebnú sýtosť. Kvalitné prevedenie a detský motív žirafy ale aj mäkkosť deky ocenia nielen mamičky ale aj detičky. Veľmi jemné mikrovlákno zabezpečí príjemný detský spánok.

 


Veľkostné varianty:

75 x 100 cm

 

 

 

 

Parametre a špecifikácia

Farba:     žltá
Gramáž:     440 g/m2
Materiál:     100% polyester
Odporúčané pranie:     30 °C
Rozmery:     75 x 100 cm


 

Detská prešívaná prikrývka Mickey Mouse, 180 x 260 cm

 

Krásna detská deka Micke Mouse pre najmenších je vhodná na viacero využití. Môžeme ju použiť ako prikrývku, dekoratívny prehoz do detskej izby alebo aj ako plážovú či piknikovú deku. Deku deti využijú aj pri hraní na záhrade a neskorší oddych na nej. Perinka je z jednej strany s rozprávkovým motívom, z druhej strany je jednofarebná a má zaoblené rohy. Prikrývka je vrátane výplne, ktorá je pevne všitá.


Veľkostné varianty:

180 x 260 cm

 

 

 

 

Parametre a špecifikácia

 

Farba:     modrá
Materiál:     100% polyester
Odporúčané pranie:     40 °C
Rozmery:     180 x 260 cm
Rozprávkový motív:     Mickey Mouse

 

 


 

TOPlist