***FACEBOOK FANS***

PRODUKT

Hrací koberec pre deti, kusové koberce, detské koberce, hrací koberec, koberec cesty, koberce pre deti

detské koberce, detský koberec, koberec cesty, koberec pre deti, kusové koberce, kvetinové koberce, koberce jednofarebné

dětské koberce, dětský koberec, koberec silnice, koberec pro děti, kusové koberce, květinové koberce, koberce jednobarevné,

Hrací koberec pro děti, kusové koberce, dětské koberce, hrací koberec, koberec silnice, koberce pro děti

Baba szőnyegek gyerekeknek, Játék szőnyeg gyerekeknek, szőnyegek gyerekeknek, Fürdőszoba szőnyeg , Padlószőnyeg, Szőnyeg, Rongyszőnyeg


Detské koberce: Nápadité riešenia pre hravé deti

Úvod Detské koberce pre detiDetské koberce: Nápadité riešenia pre hravé deti

Detské koberce: Nápadité riešenia pre hravé deti


Ak hľadáte dokonalý koberec pre svoje deti, ste na správnom mieste! V našej ponuke nájdete široký výber kobercov, ktoré sú nielen bezpečné pre deti, ale aj zábavné a nápadité.

Výber správneho koberca pre deti je dôležitý pre ich bezpečie a pohodlie. Detské koberce sú zvyčajne vyrobené z mäkšieho materiálu ako bežné koberce, aby boli pre deti príjemnejšie na hranie a ležanie. Okrem toho môžu byť detské koberce vybavené antialergickými vlastnosťami a ľahko sa čistia, čo uľahčuje udržiavanie hygieny v miestnosti.


Detský koberec Farma


Vaše deti sa nebudú už nikdy nudiť. Mäkký a pohodlný hrací koberec s množstvom ciest a roztomilých zvieratiek je skvelým doplnkom do detskej izby a poslúži ako skvelá hračka aj učebná pomôcka pre Vaše ratolesti, ktoré sa zabavia na dlhé hodiny.


Môžu spoznávať nové zvieratkáako húsky, sliepočky, koníky, kravičky a iné. Tiež môžu zisťovať, ktoré zvieratko čo potrebuje na papanie.

Koberec môže byť v rôznych rozmeroch:   

  • 133 x 165 cm
  • 140 x 200 cm
  • 80 x 120 cm
  • 95 x 200 cm

Cena od: 9,39 €

                    

 

Detský koberec Safari zvieratká

 

Detské kusové koberce sú vlastne takým "domácim ihriskom" s ideálnou hracou plochou. Rozvíjajú fantáziu a otvárajú priestor k mnohým hrám.

 

Prednosťou tohto hracieho koberca je ultra mäkký materiál, ktorý je príjemný a hebký na dotyk. Koberček je ohybný a hrejivý. Jeho zadná strana je protišmyková.

 

Rozmer koberca: 76 x 117 cm

Materiál: 100% polyester


Cena od: 16,99 €

                    

Detský koberec cesty a Cars, 95 x 133 cm

 


Detský koberec cesty s obľúbeným motívom Cars poteší každého malého nezbedníka. Detský koberec je ideálny na hranie s autíčkami a organizovanie automobilových závodov. Vaše ratolesti si s týmto detským kobercom určite užijú veľa zábavy.


Cena od: 9,39 €

                    

 

Detský koberec Kids 420 Lila

 


Hrací koberec pre deti je veselý a hravý koberec, ktorý oživí svojím motívom a farbou každú detskú izbu presne tak, ako to má v detskej izbičke byť. Detský koberec kids je vyrobený zo 100% polypropylénu Friz. Koberec Kids je lemovaný.

Koberec môže byť v rôznych rozmeroch:  
  • 120 x 170 cm
  • 80 x 150 cm

Cena od: 35,89 €

                    V našej ponuke nájdete koberce s rôznymi motívmi, farbami a tvarmi, ktoré potešia každého malého objavovateľa. Môžete si vybrať z klasických farebných kombinácií, alebo si vybrať koberce s obľúbenými postavičkami z rozprávok alebo filmov. V každom prípade však vaše deti ocenia nový kúsok, ktorý im prinesie radostné chvíle pri hre a zábave.


Detské koberce pre deti


Naša ponuka detských kobercov je tiež prispôsobená rôznym potrebám a rozmerom miestností. Pre väčšie priestory môžete zvoliť väčšie koberce, ktoré poskytnú väčšie pohodlie a priestor pre hranie. Naopak pre menšie izby sú vhodnejšie menšie koberce, ktoré nezaberú veľa miesta a pritom ponúkajú dostatočnú plochu pre hru.


V našom obchode sa venujeme nielen kvalite a dizajnu kobercov, ale aj kvalitnému zákazníckemu servisu. Preto sme pre vás pripravili jednoduchý online predajný systém, ktorý vám umožní jednoducho a rýchlo nakupovať z pohodlia domova. Okrem toho poskytujeme aj rady a tipy na výber správneho koberca pre vaše deti a zodpovieme vaše otázky či požiadavky.

Zvoľte pre svoje deti koberce, ktoré sa budú hodiť nielen k vášmu interiéru, ale aj k ich fantázii a hravosti. Navštívte náš katalóg a vyberte si z našej ponuky detských kobercov práve ten, ktorý je pre vás najprijateľnejší.

TOPlist